Czy warto zainwestować w telebim mobilny?

Przedsiębiorstwa działające w branży eventowej regularnie stają przed coraz to bardziej oryginalnymi wyzwaniami. Organizacja oraz obsługa wydarzeń sportowych, koncertów czy konferencji wymaga inwestycji w nowoczesny i uniwersalny sprzęt, który pozwoli zrealizować zarówno te statyczne, jak i bardziej dynamiczne imprezy masowe. Dlaczego warto wyposażyć swoją firmę w telebim mobilny? Zapoznaj się z najważniejszymi zaletami konstrukcyjnymi tego typu urządzeń.

Telebim mobilny pozwala na szybką zmianę układu

Jedną z najważniejszych cech, jaką wyróżnia się nowoczesny telebim mobilny, jest jego modułowa budowa, nazywana również kabinetową. Konstrukcje tego rodzaju cechują się możliwością wielokrotnego i błyskawicznego montażu oraz demontażu. Telebim mobilny tego typu produkuje się z lekkich stopów metali, a na jego wyposażeniu znajduje się szereg specjalistycznych mocowań oraz niezbędne gniazda zewnętrzne, obsługujące sygnał oraz zasilanie.

Warto podkreślić również, że telebimy mobilne mogą być łączone ze sobą na wiele sposobów, umożliwiając tym samym uzyskanie zróżnicowanych kształtów. Połączenie kilku urządzeń pod odpowiednim kątem umożliwi nam uzyskanie ekranów płaskich, wklęsłych, wypukłych czy w formie sześcianu. Warto pamiętać, że możliwość ta dotyczy w równym stopniu systemów LED, przeznaczonych do otwartych przestrzeni plenerowych (outdoor), jak i przestrzeni zamkniętych (indoor).

Telebim mobilny można dostosować do bieżących potrzeb

Wśród innych istotnych zalet, jakimi wyróżnia się nowoczesny telebim mobilny, warto wyróżnić dużą gamę akcesoriów dodatkowych, zapewniających komfortowy montaż i pracę. Wśród najważniejszych komponentów, które ułatwiają organizację wydarzeń, warto wymienić przede wszystkim ruchome stelaże i konstrukcje, cyfrowe procesory obrazu, kontrolery czy jednostki sterujące.

Rozwiązania te sprawiają, że posiadacze mobilnych telebimów nie muszą poprzestawać na standardowej formie ekranu. Telebim mobilny może błyskawicznie stać się zaokrąglony, wypukły, wklęsły bądź falisty – co więcej, do przeróbki tego typu ekranów nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych narzędzi bądź sprzętów.

Na jakie funkcjonalności warto zwracać szczególną uwagę?

Wśród cieszących się największą popularnością produktów, warto wymienić m.in. telebimy z serii Polaris, w której poszczególne ekrany można ze sobą łączyć pod kątem od 0° do 10° (z możliwością regulacji co 2,5°). Funkcjonalność ta sprawia, że osoby odpowiedzialne za organizację wydarzeń zyskują zupełnie nowe możliwości przy ich planowaniu.

Planując nowy telebim mobilny, warto zdecydować się na produkty, które zapewniają precyzyjną, wygodną i szybką instalację ekranów – szczególnie pomocna może być wówczas obecność dedykowanych systemów, takich jak Auto-Lock bądź Auto-Eject. Należy również upewnić się, że tzw. kabinety występują w kilku rozmiarach, dzięki czemu zapewniają większą swobodę w zakresie kreacji czy dopasowania ostatecznego rozmiaru telebimu do potrzeb.

Dołącz do zadowolonych klientów Flexvision

Szukasz firmy, która zapewni Ci kompleksowe doradztwo przy inwestycji w telebim mobilny? Skontaktuj się z doradcami marki Flexvision – jednego z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw działających w sektorze AV. Już dziś odwiedź stronę przedsiębiorstwa flexvision.pl i przekonaj się, dlaczego nie warto zwlekać z przesiadką na nowoczesne technologie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij