Czy zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny

Czy zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny?

Zabieg depilacji laserowej cieszy się rosnącą popularnością, jednak w dobie pandemii koronawirusa niektóre osoby mogą obawiać się korzystania z usług salonów depilacji. Na szczęście, korzystając z usług naszego salonu, możesz czuć się całkowicie bezpiecznie! Poznaj wdrożone procedury sanitarne i sprawdź, jak dbamy o dobro i bezpieczeństwo Klientów.

Oficjalne wytyczne GIS

Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) przygotował szereg wytycznych dla branży beauty, a nasz salon depilacji laserowej we Wrocławiu w 100 procentach się do nich stosuje. Dzięki temu zarówno  pracownicy, jak i Klienci mogą czuć się u nas całkowicie bezpiecznie. Wszyscy pracownicy zostali poinformowani o nowych zasadach organizacji pracy i każdy z nich bezwarunkowo przestrzega nowych procedur. Bezpieczeństwo Klientów zawsze było i będzie dla nas kwestią najwyższej wagi, dlatego jeśli szukasz profesjonalnego oraz w pełni bezpiecznego salonu depilacji we Wrocławiu – zapraszamy do odwiedzin u nas.

 

Organizacja pracy salonu depilacji w czasie pandemii

Podczas zabiegów depilacji laserowej w pomieszczeniu zabiegowym przebywa jedynie Klient oraz osoba wykonująca zabieg. W ten sposób zapewniamy nie tylko kameralną atmosferę ale również bezpieczeństwo. Nasz pracownik posiada odpowiednią odzież ochronną – jednorazowe rękawiczki oraz maseczkę. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia są regularnie wietrzone, a sprzęty i inne powierzchnie dezynfekowane po każdym Kliencie. W salonie znajdują się stanowiska do dezynfekcji rąk, zapewniamy wszystkie niezbędne płyny dezynfekcyjne. Zgodnie z zaleceniami GIS, z użytku została również wyłączona poczekalnia, co pozwoliło ograniczyć liczbę osób, przebywających w salonie w jednym czasie. Niektóre elementy dekoracyjne również zostały usunięte, dzięki czemu dezynfekcja pomieszczeń zabiegowych przebiega sprawniej, dokładniej oraz szybciej.

 

Rezerwacja wizyt online

Klienci mają możliwość umówienia się na wizytę telefonicznie oraz online, dzięki funkcjonalnemu, prostemu w obsłudze systemowi booksy. Na naszej stronie internetowej znajduje się zakładka „Rezerwacja online”. Po kliknięciu automatycznie wyświetla się możliwość zarezerwowania dowolnej usługi – np. depilacji bikini. System pokazuje informacje o dostępności terminów, rodzajach zabiegów oraz cenie. Dodatkowo, umawiając wizyty online, możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek i rabatów na zabiegi. Korzystanie z rezerwacji online jest wygodne, szybkie oraz ogranicza kontakt osobisty, dlatego też jest zalecane przez GIS w dobie pandemii. Serdecznie zapraszamy do wypróbowania tej metody rezerwacji. Nasi Klienci chętnie z niej korzystają, gdyż jest to obecnie najszybszy oraz najwygodniejszy sposób, pozwalający sprawnie umówić się na wybrany zabieg. Oprócz tego każda usługa została również opisana, a także podano orientacyjny czas trwania zabiegu. System wysyła również automatyczne przypomnienia na dzień przed wizytą, tak więc nie ma ryzyka, że zapomnisz o umówionym terminie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij