Przydatne aplikacje na tablet i telefon

Przydatne aplikacje na tablet i telefon

Wysilamy się w sporcie, jak i pod względem codziennej aktywności fizycznej, ponieważ to wpływa na nasze życie o 180 stopni. Można się o tym przekonać szczególnie wtedy, gdy mało poświęcaliśmy się ćwiczeniom dawniej. Widzimy, jak nasze życie nabiera kolorów, a my możemy wyznaczać sobie kolejne cele, do których zmierzamy. Pewne z nich dotyczą masy, inne mięśni bądź konkretnych efektów, które chcielibyśmy uzyskać. Co warto jest jeszcze wykorzystać, aby nasze wyniki były najlepsze? Poznajmy cenne aplikacje na telefon i tablet, które stanowią dla nas dobry pomysł. Oto kilka z nich.

Do biegania, pływania i każdego innego sportu

Przydatne aplikacje na tablet i telefon - do biegania, pływania i każdej dziedziny sportu

Nie ma znaczenia, jaki sport uprawiamy. Liczy się bardziej to, jak wysilamy się przez cały czas. Możemy przecież pobrać aplikację Endomondo czy Ćwiczenia w domu i później na bieżąco z niej korzystać. Zostały one stworzone w bardzo przyjemny sposób, dzięki czemu korzystanie z nich okazuje się bardzo proste.

Z aplikacji Endomondo musimy jednak korzystać rozsądnie. Przecież nasi wszyscy znajomi dokładnie znajdą trasę naszych biegów bądź jazdy rowerem. Jeśli mamy włączoną lokalizację i zaczynamy treningi, to dokładnie znają nasze położenie. Takie coś nie okazuje się w pełni bezpieczne, gdy wśród znajomych znajdują się osoby, które mogłyby nam zaszkodzić. Warto o tym pamiętać i zapraszać do znajomych tylko najbliższych.

Aplikacja „Ćwiczenia w domu”

Przydatne aplikacje na tablet i telefon - ćwiczenia w domu

Przydaje się szczególnie dla osób początkujących w treningach, jak i tych, którzy zamierzają uzyskać konkretne wyniki. Jeśli nie do końca wiemy, jak powinniśmy trenować, jakie ćwiczenia wykonywać po kolei. W tym programie to wszystko zostało już dokładnie opracowane. Później możemy być naprawdę zadowoleni z kolejnych możliwości, które się tutaj pojawiają.

Do wyboru mamy trening na co dzień. Wyznacza on nam każdego dnia inne partie ćwiczeń, które musimy wykonywać krok po kroku. Odmierza się nam czas, a zarazem widzimy w postaci graficznej, jak takie ćwiczenia mamy wykonać. Na pewno przez to jest nam o wiele łatwiej. Mamy również odliczany czas, więc dodatkowo motywujemy się, aby udało się nam wykonać wszystko.

Pijmy dużo wody

Brakuje nam wielu elektrolitów i przez to nasz narządy wewnętrzne, mięśnie, nie pracują tak, jak należy. Tracimy szybko siły i nie jesteśmy w stanie się dobrze zregenerować. Jeśli już odczuwamy pragnienie, to dla nas znak, że nasz organizm potrzebuje wiele wody. My powinniśmy pić wodę nawet wtedy, gdy nie czujemy, że chce się nam pić. Wtedy przez cały czas uzupełniamy swoje ciało o kolejne elektrolity.

Pomocna jest aplikacja Remind me Water, która przypomina nam przez cały dzień o tym, abyśmy wypili kolejną szklankę czy szklanki wody. Zaczyna się to od samego rana do wieczora. Otrzymujemy na telefon powiadomienia z tym związane, więc tak naprawdę nigdy nie zapomnimy. Nawet przedsiębiorcy wykorzystują jej działanie. Przecież oni pracując w biurze bądź często poza nim, mogą zapomnieć o wypiciu odpowiedniej ilości wody. Automatycznie spada wtedy ich efektywność i zwiększa się podatność na choroby. Dzięki aplikacji dokładnie wiedzą, że muszą ponownie się napić wody. Jeśli więc i my mamy z tym problem, to dobrze byłoby wykorzystać technologię w taki praktyczny i zdrowy sposób.

20 minut dziennie

20 minut ćwiczeń dziennie - trening czyni mistrza

Czy wyobrażamy sobie wstawać o 6 rano bądź wcześniej i wyjść pobiegać na świeżym powietrzu. Moglibyśmy tak czynić każdego dnia, aby obudzić swój organizm i poprzez taki wysiłek fizyczny być lepiej przygotowanym na cały dzień. Nasze ciało jest odpowiednio pobudzone, więc mamy siły do myślenia i dalszego wysilania się pod względem fizycznym.

Ćwiczenia takie mogą również zmotywować nas do lepszego dbania o swoje ciało. Nabieramy przecież już zwyczaju w dalszym trenowaniu. Przekonujemy się o tym, że przynosi nam to konkretne rezultaty. Nasze ciało zaczyna się zmieniać na lepsze. Zyskujemy sylwetkę, o której dawniej marzyliśmy. Widzimy, że tak naprawdę te wszystkie rezultaty są zależne od nas. Postanawiamy więc „wybrać siebie” i już ćwiczyć regularnie. 20 minut dziennie to rytuał polecany przez prawdziwych sportowców, ludzi sukcesu i innych gwiazd, na których warto się wzorować.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij