Akcesoria do PS 4, które warto mieć

Akcesoria do PS 4, które warto mieć

Jest to niezwykle częste pytanie padające od użytkowników, którzy to dopiero zakupili konsole PS4. Co powinniśmy dokupić najpierw: dodatkowy pad DualShock 4, bądź kamerkę EYE, kabel HDMI, albo może zestaw słuchawkowy. Poniżej próba pomocnej odpowiedzi.

Sony Playstation 4:

Wraz z nowo zakupioną konsolą Sony  Playstation 4 w opakowaniu znajdziecie:

-1 czarny pad Sony DualShock 4 z wbudowanym do środka akumulatorem
-Kabel do podłączenia konsoli Sony PS4 do gniazdka domowej sieci elektrycznej
-1 kabel mini USB o długości około 1,5 metra służący do ładowania pada bezprzewodowego

Sony Playstation 4

-kabel HDMI pozwalający podłączyć urządzenie do telewizora plazmowego lub LCD. Pamiętaj w konsoli nie ma tradycyjnego wyjścia video typu composit umożliwiającego podłączenia konsoli do telewizora starego typu. Jeśli taki posiadasz rozważ jego wymianę na nowy zamiast ślęczeć w internecie i szukać odpowiedniego interfejsu – uzyskany na nim obraz i tak nie będzie odpowiedniej jakości.
-1 douszny monofoniczny zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem . Zamiast niego możesz użyć dowolnych posiadanych w domu słuchawek z mikrofonem wyposażonym w gniazdko Jack 3,5 mm.
 

Jakie akcesoria warto dokupić do Playstation 4?

Korzystnie by było gdyby do konsoli dokupić dobre akcesoria jak na przykład:

Pad bezprzewodowy DualShock 4
Drugi pad do kompletu konieczny jest wówczas, gdy chcemy grać na konsoli w dwie osoby. Pady są do zakupienia w kolorze czarnym, niebieskim bądź czerwonym. Kupując go trzeba pamiętać o dodatkowym kablu do USB, aby go ładować albo o też ładowarce do padów DualShock 4.

Jakie akcesoria warto dokupić do Playstation 4?

Kamera Sony PlayStation EYE – A więc jest to to udoskonalona kamerka z Sony Playstation 3. Ma ona dwa obiektywy dzięki czemu jest w stanie dokładniej uchwycić ruchy.

Kontroler ruchu PlayStation Move

Sony Move a także kontroler nawigacyjny
Klasyczna typowa różdżka Sony Move ale też dodatkowy kontroler nawigacyjny, które to stanowią dalsze uzupełnienie systemu rozrywki Playstation Move. Już na dłuższy czas przed debiutem tej nowej konsoli do gier było powszechnie wiadomo, iż kontroler ten odegra bardzo istotną rolę w nowym systemie Sony.

A więc aby oderwać gracza od fotela, sprawić, by ten skakał, biegał,a także podrygiwał, bądź machał rękami – wszystko to nadrzędnie przyświecało producentom nowych gier na Playstation 4. Nowy kontroler po przejściu modernizacji ma być jeszcze bardziej precyzyjny od swojego poprzednika.

Nakładki do kontrolera PlayStation Move
Jest tutaj niemal wszystko Od pistoletów i karabinów począwszy, poprzez rakietki do ping ponga oraz tenisa, kierownice do samochodów a na łukach oraz kuszach kończąc. Twórcy nakładek do Playstation Move nie kończą jeszcze nad nią swojej pracy.

Ładowarka do akcesoriów PS Move

Wówczas, gdy masz tylko jeden pad startowy DualShock 4 wtedy to nie ma problemu z jego ładowaniem. W zestawie znajduje się także port USB do ładowania. Jednak, wówczas kiedy to zdecydujesz się kupić dodatkowy pad lub kontrolerów Playstation Move wówczas jest konieczność aby dokupić odpowiednią ładowarkę do padów PS4. Będzie wtedy możliwość ładowania a także jedno gniazdko USB w konsoli nie będzie stale zajęte.

Ładowarka do akcesoriów PS Move

A więc PS 4 jest urządzeniem, z którego korzystanie może naprawdę bardzo cieszyć, a także relaksować, zapewne znajduje się niemal w każdym domu, w który mieszka fan PS. Jednak prawdziwi fani tego niezwykłego urządzenia nie poprzestają z pewnością na podstawowej wersji, ale z przyjemnością korzystają z wszelkiego rodzaju możliwych akcesoriów oraz dodatków, dedykowanych do tego typu sprzętu.

Dzięki takim właśnie oto akcesoriom korzystanie z PS 4 może być jeszcze bardziej przyjemne, wygodne i przede wszystkim ułatwione. Akcesoria są tworzone specjalnie z myślą o użytkownikach, którzy to z kolei sięgają z chęcią po przygotowywane dla nich rozwiązania technologiczne. Niekiedy chęć posiadania PS 4 w pełnej krasie, ze wszystkimi dodatkami staje się nadrzędnym celem, w którym pieniądze z pewnością nie są najważniejsze. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij