Jak założyć własną stronę internetową?

Założenie strony internetowej to dzisiaj bardzo proste zadanie, obecnie nie trzeba potrafić nawet programować aby takową stronę założyć. Istnieje masa programów dostępna na rynku która pomaga w założeniu i prowadzeniu strony internetowej za odpowiednia opłatą.

Taka prosta droga wynika z faktu że zapotrzebowanie na rynku na strony internetowe jest ogromne a generuje je głównie biznes będący głównym beneficjentem programistów i podwykonawców stron internetowych. 

Założenie strony internetowej a biznes w obecnych czasach

Jeżeli chcemy mieć zupełnie autorską stronę to na początku powinniśmy pomyśleć o zakupie lub wynajmie serwera który będzie daną stronę przechowywał. Strona musi mieć również swoją domenę pod która będą ją wyszukiwać, o tą kwestię też należy zadbać. Jeżeli mamy już podane elementy gotowe nie pozostaje nam nic innego niż zlecenie napisania kodu do strony internetowej.

Na Polskim rynku średnia cena napisania kodu do strony www wynosi od 4000 do 8000 zł. Założenie strony to koszt jednorazowy, jednak sama jej obsługa następnie kosztuje nas dodatkowe pieniądze które będziemy musieli na to poświęcać. 

Tworząc stronę internetową dla biznesu o czym warto pamiętać?

Biznes poza przestrzenią do handlu potrzebuje również innych elementów takich jak narzędzia do księgowania, sprzedaży, zarządzania powierzchnią magazynową. Obecnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z rozwiązań takich jak SubiektGT, czy SubiektNexo zapewniających integracje systemów księgowych, magazynowych, pracowniczych ze stroną internetową.

Dzięki takim narzędziom jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować stany magazynowe, zarządzać cenami, zarządzać dostępnymi produktami i reagować bardzo szybko na ewentualne braki magazynowe. 

Oczywiście programy subiekt sprawdzają się zarówno w małej jak i dużej działalności, można zintegrować je z portalami takimi jak Allegro, czy OLX. Warto zauważyć że systemy te działają dobrze ze stronami internetowymi jak i z systemami typu CRM

Integracja strony z zewnętrznymi portalami

Sellintegro wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku i zapewnia możliwość zintegrowania wielu sklepów internetowych i portali aukcyjnych takich jak Allegro, morele.net, Skyshop i wiele więcej.

Taka integracja pozwala nam rozszerzyć nasz kanał sprzedaży o dodatkowe miejsca dzięki którym zwiększymy zyski generowane przez nasz sklep internetowy jednocześnie nie ponosząc ogromnych kosztów związanych z reklamą. 

Integracja z systemami kurierskimi

W przypadku oprogramowania Sellintegro możliwa jest również integracja  systemów kurierskich dzięki którym zamówienie z adresem i opłatą trafia bezpośrednio do danej firmy która otrzymuje zlecenie cała dobę.

Takiego rodzaju implementacja ogranicza pracę ludzi i ogranicza niepotrzebne koszty. Integracja jest obecnie możliwa z jednym z kilku czołowych firm kurierskich zapewniających dostawy na terenie całej Polski. 

Kierunek międzynarodowy? Żaden problem

W Sellintegro działamy na rynku międzynarodowym w którym tworzymy oprogramowanie pod integracje z takimi portalami jak Ebay, czy amazon. Jeżeli firma celuje w rynek niemiecki to właśnie taka opcja daje duże możliwości szybkiego wejścia na ten rynek.

Warto zauważyć że szerokie możliwości Sellintegro możliwe są do zoptymalizowania pod każdą stronę www a możliwość jakie daje są w stosunku do kosztów niebywale korzystne.

Sprzedawane pakiety integracji mają okres płatności miesięczny dlatego też nie wpływają negatywnie na kondycje finansową firmy. Takie podejście do biznesu sprawia że już dziś każda nowo powstała firma może z tego skorzystać. Więcej znajdziesz tutaj.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij