Najnowsze gry na XBOX 360

Najnowsze gry na XBOX 360

Siódma generacja konsol zakończyła swój żywot już jakiś czas temu – PlayStation 4 zastąpiło „trójkę”, a Xbox 360 ustąpił miejsca Xboksowi One. Pomimo to jest mnóstwo graczy, którzy jeszcze na zakupili konsol nowej generacji i nieustannie grają na starszym sprzęcie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli jesteś osobą, która nie przykłada wagi do najnowszych produkcji i nie za bardzo interesuje się tym, co się dzieje na rynku wydawniczym.

Poza tym, nie da się ukryć, że gry na konsolę Xbox 360 kosztują znacząco mniej niż gry na One’a, zwłaszcza jeśli kupujemy grę używaną lub na przecenie. Właśnie – przeceny na gry na Xboksa 360 również bardzo często się pojawiają, a już na pewno częściej niż na gry przeznaczone na konsole ósmej generacji. W tym tekście chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka najciekawszych propozycji gier, które zdecydowanie warto kupić, posiadając konsolę Xbox 360.

Mafia 2

Wydana w 2010 roku Mafia 2 jest propozycją skierowaną raczej dla starszych graczy, ponieważ jest produkcją brutalną, pełną przemocy i wulgaryzmów, a także nagości i niewybrednych żartów. Warto również wspomnieć, że jest nad wyraz ciekawa. Opowiada historię Vito Scaletty, który podczas swojej służby na froncie we Włoszech zostaje ranny i wysłany z powrotem do Stanów Zjednoczonych, do miasta będącego odpowiednikiem jednego z większych amerykańskich miast.

Mafia 2

Jego rodzina ma problem z pieniędzmi i chcąc nie chcąc musi zacząć zarabiać nieco więcej niż pracownik fabryki. Wstępuje więc w szeregi mafii, wraz ze swoim przyjacielem o imieniu Joe. Rozgrywka jest dynamiczna, mamy tu mnóstwo strzelania różnego rodzaju broniami, a także dużo jazdy samochodem po malowniczym, wspaniale zaprojektowanym mieście. Fabuła należy do najbardziej interesujących w historii gier, grafika jak na swoje czasy jest bardzo przyjemna dla oka, a ogólny klimat sprawia, że zdecydowanie warto sięgnąć po tę produkcję.

Rayman Legends

O przygodach tytułowego bohatera imieniem Rayman powstało mnóstwo gier, w tym kilka kultowych, zwłaszcza tych wydanych w latach dziewięćdziesiątych. W 2011 roku premierę miał Rayman Origins, który był bardzo ładny i genialnie zaprojektowany, ale przy tym strasznie trudny i młodszy odbiorca mógł mieć ogromny problem z przejściem tej gry.

Parę lat później na rynku ukazała się produkcja o podtytule Legends, która czerpie z poprzedniczek garściami. Nie jest tak trudna jak Origins, ale graficznie od niej nie odstaje, można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest dużo ładniejsza.

Rayman Legends

Skaczemy w niej naszym sympatycznym przyjacielem, musimy się przy tym wykazać refleksem, ale i spostrzegawczością. Sterowanie Raymanem sprawia niesamowicie dużo przyjemności i nawet najmłodsi gracze spędzą przy tej grze mnóstwo godzin, doskonale się bawiąc.

Na szczególną uwagę zasługują również poziomy muzyczne, które co prawda jest niedużo, ale są prawdopodobnie jednymi z najlepiej zaprojektowanych planszy w całej historii serii o naszym sympatycznym Raymanie. Zdecydowanie polecam nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom, bowiem można grać w tę grę nawet w cztery osoby.

Minecraft

Minecraft jest produkcją, która święci triumfy już od dobrych kilku lat. Zaczynała na komputerach, a wersja konsolowa pojawiła się długo, długo później. Mimo to jest równie dobra, jak wersja pecetowa. Sprawi mnóstwo przyjemności nie tylko młodszym odbiorcom, ale i osobom, które wykazują dużo kreatywności i chcą budować wspaniałe budowle zaprojektowane przez siebie lub odwzorowywane z obrazków lub zdjęć.

Minecraft

Możemy grać w tak zwanym trybie kreatywnym i nie przejmować się za bardzo surowcami oraz przetrwaniem i po prostu budować, co tylko chcemy i z czego chcemy; możemy również włączyć grę w normalnym trybie i walczyć o przetrwanie, zbierać surowce, budować proste schronienia (a z czasem i dużo bardziej dostojne budowle) czy hodować zwierzęta lub zbierać jedzenie w inny sposób. Jest to gra, która pozwala zrobić praktycznie wszystko i ogranicza nas z pewnością tylko i wyłącznie nasza kreatywność. Polecamy każdemu!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij