Top 5 vaporizerów stacjonarnych

Top 5 vaporizerów stacjonarnych

Mimo ogromnej popularności, jaką cieszą się vaporizery przenośne, warto zastanowić się nad zakupem sprzętu stacjonarnego. Vaporizery stacjonarne pozwalają na pełen komfort doświadczenia inhalacji ziołami i są bardzo wygodne dla osób preferujących spokojne inhalacje w domu.

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, a samodzielny wybór może okazać się wyjątkowo trudny. Z tego powodu stworzyliśmy spis pięciu najbardziej popularnych i sprawdzonych waporyzatorów stancjonarnych, które można znaleźć w profesjonalnych sklepach.

Arizer Extreme Q – uniwersalny sprzęt od ekspertów

Extreme Q to najlepszy model dla osób z dylematem dotyczącym wyboru typu waporyzatora. Pozwala zarówno na inhalowanie się za pośrednictwem wężyka, jak i napompowanego gęstą parą balonu. Już nie ma potrzeby wybierać między tymi dwoma metodami, Arizer Extreme Q pozwala bowiem na zakosztowanie jednej i drugiej. Extreme Q ma ceramiczną grzałkę, szklaną komorę grzewczą oraz szklane ustniki od balonu i wężyka.

Kanadyjski producent tworzy swój sprzęt z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, mimo to model Extreme Q występuje w relatywnie niskich cenach. Cena okazuje się tym bardziej okazyjna, gdy zapoznamy się z zestawem akcesoriów dostępnych w komplecie. Znajdziemy zestaw zapasowych części, szklaną szpatułkę, filtr wodny oraz nakładkę potpourri. Waporyzacja jest w tym urządzeniu bardzo efektywna, na co wskazuje fakt, iż swego czasu było bestsellerem w całej Europie.

Volcano Classic – klasyka gatunku

Volcano to vaporizer stacjonarny, który niejednokrotnie został mianowany niedoścignionym wzorem. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, jest niemal tak mobilny, jak niektóre vaporizery przenośne. Waporyzacja w tym modelu odbywa się za pośrednictwem balonów, które napełniają się gęstą parą wyłącznie w ciągu 30 sekund. Praktyczne balony wyposażone są w szczelne zawory, dzięki którym nie jesteśmy zmuszeni inhalować całej zawartości za jednym razem.

Para jest wyjątkowo gęsta, chłodna i aksamitna. Volcano Classic pozwala na uzyskanie wyjątkowo wysokich stężeń substancji aktywnych. Dzięki bardzo pojemnej komorze grzewczej można napompować balon kilkukrotnie bez potrzeby uzupełniania materiału. Dzięki odpowiednim nakładkom istnieje możliwość waporyzowania koncentratów. Vaporizery stacjonarne firmy Storz & Bickel od lat wyznaczają standardy jakości, czego świadectwem jest posiadanie przez użytkowników nawet dziesięcioletnich produktów tej firmy.

Plenty – wydajny waporyzator z wężykiem

Plenty to kolejna propozycja od renomowanej firmy Storz & Bickel, która została stworzona z myślą o użytkownikach preferujących modele, w których waporyzacja odbywa się za pośrednictwem wężyka. W tym modelu jest on spiralny i skutecznie przejmuje ciepło pary, która jest gęsta, chłodna i stężona. Użytkownicy chwalą Plenty, ze względu na wysokie podobieństwo pary do aromatycznego dymu ziół.

W urządzeniu rzecz jasna nie ma miejsca proces spalania, jednak uzyskiwana para jest doprawdy imponująca. Szeroka komora grzewcza pozwala na równomierną waporyzację ziół. Plenty jest nietypowy, ponieważ mimo konieczności dostępu do gniazda elektrycznego, w trakcie inhalacji należy trzymać go w dłoniach tak jak vaporizery przenośne.

Aromed – wyjątkowy vaporizer dla ekscentryków

Aromed to jedyny vaporizer, w którym materiał roślinny jest ogrzewany za pomocą halogenowej żarówki o dużej mocy. Umożliwia to błyskawiczne nagrzanie zawartości komory do temperatury waporyzacji, a jednocześnie równomierne parowanie substancji aktywnych.

Jak sama nazwa sugeruje – vaporizer Aromed został stworzony przede wszystkim dla użytkowników medycznych, jednak z pewnością zadowoli użytkowników rekreacyjnych. Stylowa przezroczysta podświetlana komora pozwala obserwować stan suszu. Sprzęt uzyskuje temperaturę parowania w ciągu 90 sekund.

VapeXhale Cloud EVO – poważny konkurent klasyków

Model ten pozwala na inhalacje za pośrednictwem szklanego ustnika lub filtru wodnego Hydra Tube z kilkoma typami nakładek filtrujących. Pod kątem stężenia substancji aktywnych VapeXhale Cloud EVO zaciekle konkuruje z popularnym Volcano Classic.

Specjalne kapsuły grzewcze sprawiają, że waporyzacja przebiega bardzo równomiernie, dzięki czemu vaporizer ten wspaniale radzi sobie przy niższych ustawieniach temperatury. Cloud EVO jest także dostosowany do odparowywania koncentratów. Producent wydał na rynek dużą ilość rozmaitych nakładek, dzięki czemu użytkowanie go nie znudzi się prędko.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij