AIDA64 Extreme Edition Engineer

AIDA64 Extreme Edition Engineer

AIDA64 Extreme Edition Engineer to profesjonalne narzędzie wykrywania sprzętu, które spełnia liczne funkcje. Jego zadaniem jest informowanie o stanie oprogramowania, w tym o zainstalowanych programach, licencjach, aplikacjach zabezpieczających oraz o ustawieniach systemu Windows. Udostępnia także listy uruchomionych procesów, usług, plików DLL, programów otwierających się przy starcie systemu, a także historię odwiedzonych stron internetowych. Rolą AIDA64 Extreme Edition Engineer jest również szeroko pojęta diagnostyka: analiza sprzętu i kondycji monitorów CRT i LDC, testy porównawcze procesora, pamięci i dysku, testy stabilności systemu, informacje o zwiększeniu częstotliwości traktowania procesora.

Narzędzie umożliwia monitorowanie na bieżąco wartości temperatury i napięcia, pomoże wykryć problemy związane ze stabilnością, dzięki czemu można wykorzystać potencjał komputera w 100 procent. AIDA64 Extreme Edition Engineer zawiera bazę danych sprzętu, na którą składa się ponad 170 000 pozycji. To pozwala na dostarczanie obszernych i wiarygodnych danych na temat podsystemów komputera. Za pomocą licznych urządzeń badawczych sprawdza temperaturę, napięcie, prędkość obrotową wentylatorów i zużycie energii. Uzyskane dane można sprawdzić na panelu OSD, w ramach gadżetu na pasku bocznym, w formie ikon zasobnika systemowego, na panelu SensorPanel lub na wyświetlaczu LCD klawiatur dla graczy firm Logitech i Razer. Istnieje także możliwość rejestracji tychże danych w formie pliku bądź ich transportu do aplikacji zewnętrznych.

Oprócz tego, narzędzie AIDA64 oferuje funkcję wysyłania alarmów po wykryciu takich problemów jak przegrzanie, skok napięcia czy awaria wentylatora. Program ma dużą elastyczność w automatycznym tworzeniu raportów, obsługując wiele ich formatów. Jego zestaw 64-bitowych programów porównawczych skutecznie mierzy szybkość realizacji przez komputer działań związanych z przetwarzaniem danych i obliczeniami matematycznymi, umożliwia również analizę przepustowości i opóźnień pamięci RAM oraz pamięci podręcznej. Testy porównawcze procesorów pozwalają na skalowanie nawet do 640 wątków procesora, a moduł AIDA54 Disk Benchmark uściśli szybkość transferu danych dla dysków twardych, dysków SSD, napędów optycznych i urządzeń opartych na pamięci Flash. Mając na uwadze liczne funkcje programu, jakość i szczegółowość ich działania, a także mnogość potencjalnych korzyści z uzyskanych informacji należy stwierdzić, że AIDA64 Extreme Edition Engineer to doskonałe rozwiązanie dla firm i przedsiębiorstw, o czym świadczy także zadowolenie klientów i popularność narzędzia.

Zakupu powyższego programu można dokonać w sklepie internetowym https://www.vebo.pl/aida64-extreme-edition-engineer

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij